"Планета спорту" - стиль активного життя!!!

90-ті роки минулого століття. У період хаосу і економічної нестабільності руйнуються надії і сподівання. Так сталося і зі спортивною інфраструктурою, набутою ще у радянські часи. Коли закрився єдиний у місті спортивний магазин «Спорттовари», стало зрозуміло, що спортивні мрії багатьох мешканці регіону можуть і не здійснитися. Отож групою ентузіастів було вирішено не очікувати кращих часів, а надолужувати втрачена власними силами. Так у 1996 році з‘явився у Дрогобичі перший спортивний кіоск під назвою "Планета Спорту". Згодом у місті функціонувала мережа кіосків, а з часом вона  переросла у повноформатний заклад торгівлі на вулиці Б.Лепкого. Сьогодні «Планета спорту» це спортивний супермаркет у Дрогобичі, і два повноформатні магазини у  Стрию та Самборі.

Як зазначає  генеральний директор мережі, метою створення «Планети спорту» було компенсування нестачі спортивно-торгівельних закладів у регіоні, а також намагання  зробити її доступною для загалу. «Сьогодні головною місією мережі «Планета спорту» є сприяння фізичному вихованню та фізичному розвитку населення регіону. Ми добре розуміємо, що фізичне виховання позитивно вплине, на наше з Вами суспільне життя, адже завдяки спорту у підростаючого покоління  виховується дисциплінованість, культура спілкувння і прагнення досягати нових висот у чесній боротьбі» - розповідає керівник мережі "Планета спорту". Тому незважаючи на труднощі фахівці магазину кожного дня працюють над покращанням надання  послуг для клієнтів мережі. На даний час у «Планеті спорту» діє декілька програм для покращання обслуговування постійних та нових покупців. У планах створення низки інформаційно-консультаційних програм.

За останні роки у житті магазину відбулося багато цікавих подій: повноформатний ребрендинг (зміна корпоративних ознак) впровадження нової системи лояльності "Твоя Планета Спорту" і врешті сходження на найвищу гору Європи - Ельбрус. А це свідчить, що мережа постійно розвивається та рухається вперед, адже «Планета спорту – стиль активного життя…»

Останнє оновлення: П'ятниця, 23 січня 2015, 18:44

Перегляди: 548846

«Планета спорту» - підкорення нових вершин і нових клієнтів.

altПреса про нас


У час літніх відпусток з товаришами любимо вирватися в гори на 2-3 дні і там насолоджуватися природою, не думаючи про трудові будні. Але навіть поїздка на гірський пікнік вимагає певного спорядження. Тому в нагоді завжди був магазин «Планета спорту», де ще два роки тому отримав знижку 5%, як постійний клієнт. Але так було донедавна.

Цього тижня, увімкнувши радіо, чую, що програма, за якою отримав право на знижку, йде на пенсію і запроваджується щось нове. Здається, впроваджуються нові картки постійного клієнта. Хоча я не частий клієнт, проте спочатку стало якось навіть образливо: два роки даю виручку, і тут мене списують. Та все ж журналістська логіка підказала, що щось тут не те. Тож беру телефон, набираю ПР-менеджера Ярослава і домовляюся про зустріч. Наперед скажу - довідався багато корисного і цікавого.

Останнє оновлення: Вівторок, 17 вересня 2013, 20:39

Перегляди: 1151

Детальніше...

"Нам 14" - розіграш призів серед постійних клієнтів

В даному відео представлена хроніка розіграшу призів серед постійних клієнтів у 2011 році.

Останнє оновлення: Вівторок, 17 вересня 2013, 20:39

Перегляди: 980

Детальніше...

Декілька слів про «постійних клієнтів»…21.05.2012

Не раз у наших повідомленнях та новинах мали змогу зустрічати термін «Постійні клієнти», проте досі ніде не зустрічалась вичерпна інформація про цю групу. Хто вони? Якими перевагами користуються? Як вступити у цю групу? Отож настав час про це розповісти детальніше.

Останнє оновлення: Вівторок, 17 вересня 2013, 20:39

Перегляди: 1107

Детальніше...

Бути туристом – круто! 27.09.2012

Преса про нас

Всесвітній День Туризму відзначають 27 вересня. Та оскільки в цей день строгий піст (Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього), то у Трускавці День туризму відзначили напередодні, тобто 26 вересня. І свято вдалося на славу. Хороший настрій, позитивні емоції, гарна погода та нейтральна тема об`єднали на одній символічній сцені мера міста Руслана Козира, його колишнього політтехнолога, а тепер піар-менеджера «Планети спорту» Ярослава Барана та головного критика масонських символів у пам`ятнику Бандері, співзасновника туристичного клубу «Інстинкт» Леоніда Федевича. А разом з ними – представниця методкабінету відділу освіти Інна Форемна, спеціаліст відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль, голова історико-краєзнавчого клубу «Сива давнина» та учасник іншого, серйозного туристичного клубу Трускавця Микола Іваник. І кожен з цих шістьох людей виступив цікаво та змістовно. Міський голова закликав любити рідний край, звернув увагу на те, що тільки в гармонії з природою можна зростати повноцінною людиною, тож закликав не сидіти в хаті, а більше часу проводити у полі, в лісі, на природі. Бо «одне діло побачити гриб на картинці, а інше – побачити вживу».

Останнє оновлення: Вівторок, 17 вересня 2013, 20:39

Перегляди: 1292

Детальніше...

«Планета спорту» – незабаром день народження

(преса про нас)


Ще одна цікава подія незабаром очікує на прихильників спорту. Як стало відомо з неофіційних джерел, мережа спортивних магазинів «Планета спорту» відзначатиме своє день народження. Що у рамках цієї дати відбуватиметься наразі важко сказати, але варто очікувати на певні акції та заходи. Щоб якось пролити світло на майбутні події ми вирішили поспілкуватись з PR-менеджером мережі паном Ярославом Бараном.

Останнє оновлення: Вівторок, 17 вересня 2013, 20:39

Перегляди: 1055

Детальніше...

Є три способи отримати право на призи…

Преса про нас


Вже стало доброю традицією на Планеті спорту робити всілякі сюрпризи та подарунки для своїх клієнтів. Цей рік також не є виключенням. Особливо варто врахувати той факт, що 2012 рік для компанії є ювілейним – 15 років з дня заснування. Тож на передодні запланованого спілкуємося з ПР-менеджером Планети Спорту - Ярославом.

 

Останнє оновлення: Вівторок, 17 вересня 2013, 20:39

Перегляди: 1303

Детальніше...

"Планета спорту" та ЄВРО 2012

(Ми і культура)


Нещодавно стрийський дует "ЮРАНА" завершив роботу над кліпом, присвяченим до Євро 2012. "Планета спорту" також хоча й частково стала дотичною до такої важливої для усіх українців події, оскільки можемо похвалитися, що багато кадрів до вищезгаданого відео знято в одному з наших магазинів, що у Стрию. Зйомки тривали один сесійний день, за результатами якого, було змонтовано одну з відеоробіт цього чудового колективу. Сподіваємось, що співпраця з цим колективом буде продовжена і в інших інформаційних кампаніях "Планети спорту"...

 

Останнє оновлення: Вівторок, 17 вересня 2013, 20:39

Перегляди: 996

Детальніше...

/* End of the file - index.php */