Є три способи отримати право на призи…

Преса про нас


Вже стало доброю традицією на Планеті спорту робити всілякі сюрпризи та подарунки для своїх клієнтів. Цей рік також не є виключенням. Особливо варто врахувати той факт, що 2012 рік для компанії є ювілейним – 15 років з дня заснування. Тож на передодні запланованого спілкуємося з ПР-менеджером Планети Спорту - Ярославом.

 

 

  • Ярославе, чому ваша компанія активізувалася під завершення року?

- Я б краще сказав «вирішила підбити підсумки роботи за рік», який у нас виявився досить активним. Справді можливо ми були не дуже активні в інформаційній сфері регіону, проте активно засвоювали нові середовища, де нас було інколи забагато. Мова йде про інтернет.

  • Ну і як пройшов ювілейний рік? Як святкувалося?

- Протягом року у нас було проведено низку внутрішньо корпоративних заходів, та все ж усе, що стосується наших клієнтів ми вирішили залишити на завершення року.

  • Скажімо, я ваш уже давній клієнт, на що мені варто сподіватися?

- Насамперед у листопаді у нас триватиме акція до дня студента. Якщо ви навчаєтесь у якомусь з навчальних закладів, пред’явлення вашого студентського квитка дасть право на отримання 10% знижки на усі покупки у нашому магазині. Якщо говорити по спортивному, це буде така собі своєрідна розминка. Далі відбуватиметься найцікавіше – річний розіграш призів серед наших постійних клієнтів. Про дату і терміни повідомимо додатково. І врешті у грудні - вже традиційна акція до Святого Миколая за участю безпосередньо Миколая та спортивно-призового турніру.

  • Знову ж мене, як постійного клієнта, цікавить розіграш призів. Чим він відрізнятиметься від минулорічного?

- Кількістю призів і аудиторією. Річ у тім що цього року було прийняте рішення нагородити також тих, хто з нами є протягом року в інтернеті. Мова йде про наших друзів у соціальних мережах (Facebook та «В Контакте»), які залишили «лайк» на нашій сторінці на Facebook. Врешті трансляцію розіграшу сподіваємось розмістити на нашому сайті в інтернеті.

  • Й останнє запитання: якщо я не є вашим постійним клієнтом, як мені отримати право приймати участь у розіграші?

- Є три способи отримати право на призи. Перший - традиційний: варто зробити покупку у магазині на суму понад 200 грн. і заповнити анкету постійного клієнта. Другий спосіб – скористатися акцією «Вікно знижок». Для цього необхідно зайти на наш сайт, зареєструватися і заповнити анкету постійного клієнта. І третій (якого у минулому році не було): необхідно стати учасником соціальних мереж (Facebook чи «В Контакте»). В першому випадку залишити «лайк» на нашій сторінці, у другому - просто стати нашим другом.


Розмовляв Марко Лесь

"ВІЛЬНЕ СЛОВО"  #46  15 листопада 2012

/* End of the file - index.php */