Декілька слів про «постійних клієнтів»…21.05.2012

Не раз у наших повідомленнях та новинах мали змогу зустрічати термін «Постійні клієнти», проте досі ніде не зустрічалась вичерпна інформація про цю групу. Хто вони? Якими перевагами користуються? Як вступити у цю групу? Отож настав час про це розповісти детальніше.

 

Хто такий «Постійний клієнт» «Планети спорту»?

Загалом постійним клієнтом «Планети спорту» вважається людина, яка бодай раз зробила покупку на акційну суму і заповнила у магазинах мережі «Анкету постійного клієнта». Заповнена анкета є своєрідним паспортом і підтвердженням статусу.

Що таке «акційна сума»?

«Акційною сумою» вважається разова покупка вартістю понад 200 грн. Після такої покупки покупець має право претендувати на участь у акціях та програмах лояльності. Деталі див.тут.

Як стати «Постійним клієнтом»?

Щоб стати постійним клієнтом мережі «Планета спорту», Вам необхідно зробити разову покупку в магазинах мережі на суму понад 200 грн. і попросити у продавців «Анкету постійного клієнта», яку слід відповідним чином заповнити. Від правдивості вказаних даних залежить успішність подальшого перебування у цій привілейованій групі.

Примітки: Проте станом на 2012 рік існує ще один акційний спосіб стати постійним клієнтом «Планети спорту». Враховуючи, що цей рік є ювілейним (15 років мережі), керівництво Планети спорту пішло на безпрецедентний крок і розпочало акцію «Вікно знижок». Відповідно до умов акції стати «Постійним клієнтом» можна без будь-яких умово. Для цього достатньо зареєструватися на сайті www.planeta-sportu.com.ua, і через меню користувача заповнити Анкету. Деталі див.тут.

Якими перевагами користуються «Постійні клієнти»?

Насамперед постійні клієнти користуються сталою системою знижок та заохочень (див. «Твоя планета знижок». Окрім цього час від часу серед постійних клієнтів відбуваються розіграші акційних призів (див. тут). І врешті постійні клієнти мають змогу найоперативніше дізнаватися про життя компанії, та про чергові сюрпризи для клієнтів через систему інформаційної підтримки.

Примітки:

  • База даних «постійних клієнтів» є спільною для усіх магазинів мережі.
  • Переваги та бонуси діють в усіх магазинах мережі, незалежно від того у якому місті було заповнено анкету.
/* End of the file - index.php */