«Планета спорту» – незабаром день народження

(преса про нас)


Ще одна цікава подія незабаром очікує на прихильників спорту. Як стало відомо з неофіційних джерел, мережа спортивних магазинів «Планета спорту» відзначатиме своє день народження. Що у рамках цієї дати відбуватиметься наразі важко сказати, але варто очікувати на певні акції та заходи. Щоб якось пролити світло на майбутні події ми вирішили поспілкуватись з PR-менеджером мережі паном Ярославом Бараном.

 

- Пане Ярославе Скільки вам і як плануєте святкувати?

- Бачу довкола цієї події справді вже ажіотаж, на який ми і не очікували. Загалом нам 14 і власне усі акції будуть відбуватись під таким гаслом «Нам – 14». Оскільки дата не є круглою, тому ми вирішили зробити певну репетицію перед майбутнім ювілеєм. Та знову ж хочу наголосити, що незважаючи на таку репетицію ми плануємо відзначити річницю по повній програмі.

- А якого числа у вас річниця, щоб знати коли вітати?

- Історично так склалося, що датою створення «Планети спорту» є 21 вересня. Думаю історію не варто наразі переповідати, оскільки вона є на нашому офіційному сайті www.planeta-sportu.com.ua. Лише зазначу, що усі 14 років для нас був шлях проб і помилок, які ми долали заради наших покупців.

- Тож що конкретно слід очікувати вашим покупцям до Вашого дня народження?

- Насамперед у нас розпочинається місячна акція суперзнижок на групу акційних товарів. Триватиме вона до 8 жовтня. Про те, на які саме товари розповсюджується знижка знову ж можна дізнатися з нашого офіційного сайту, а також безпосередньо у магазині. Ще один сюрприз ми підготували безпосередньо у тиждень нашої річниці: з 19 по 25 вересня у наших магазинах діятиме 10% знижка на усі види товару. Ну і врешті ми не забуваємо і про наших постійних клієнтів, які свого часу заповнювали анкети. Серед них відбудеться розіграш цінних призів, про результати якого сподіваюсь, повідомимо на сторінках вашої газети.

- Для прикладу, якщо я захочу бути серед тих хто претендує на приз, як мені можна стати постійним клієнтом «Планети спорту».

- У нас на постійній основі діє програма лояльності «Твоя планет знижок», яка і постачає нам постійних клієнтів. Тож Вам варто здійснити покупку у магазині понад 200 гривень і ви отримаєте право заповнити анкету постійного клієнта. Окрім цього отримаєте картку, яка надає право на 3% знижку.

- А як будете відзначати наступну 15 річницю мережі?

- Наразі ми ще не відзначили 14 років. Хоча скажу що хотілося б це зробити публічно за участю наших покупців та партнерів. Як воно буде покаже час та обставини. А наразі запрошую усіх відвідати мережу спортивних магазинів «Планета спорту» та скористатись акційними подарунками, які для Вас підготували.

 


 

Майкл РІЧЧІ

"ВІЛЬНЕ СЛОВО"

/* End of the file - index.php */