Як зекономити на купівлі спортивного інвентаря

(преса про нас)


Коли ціни нестримно лізуть вгору - заняття спортом щораз стає не доступнішим для широкого загалу. Так склалося, що за сферою діяльності час від часу доводиться відвідувати спортивні магазини Стрия та Львова і спостерігати невтішні тенденції. Проте нещодавно відвідав магазин «Планета спорту» у Стрию. Не хочу бути голослівним, але для спортсмена чи простого любителя спорту він свого часу став справжнім рятувальним кругом у нашому регіоні. Так і цього разу пошуки футбольного м’яча завели мене на Хмельницького 64. Очікування справдилися – широкий вибір найрізноманітніших м’ячів за прийнятну ціну відвідувачам гарантований. Ще однією приємною несподіванкою стала зустріч з директором мережі магазинів «Планета спорту» паном Богданом Монастирським, з яким вдалось поспілкуватися про таких як я – любителів спорту. Перебіг нашої розмови пропоную наразі читачам.

 

- Пане Богдане, я вже десь 2 роки є постійним покупцем у вашому магазині, що нового ви можете сьогодні запропонувати таким як я?

- Як вам відомо, у нашому магазині (йдеться про Стрий) уже давно існує програма для постійних покупців, яка передбачає системи знижок. Якщо не помиляюсь, для отримання таких переваг, варто було здійснити покупку понад 500 гривень і ви автоматично ставали учасниками програми. Проте час йде, умови змінюються і ми добре розуміємо ці зміни та стараємось не відставати від тенденцій. Тому хочу повідомити, що з 25 квітня у нашому магазині розпочинається нова акція «Твоя планета знижок». Вона фактично уже діє у деяких з наших магазинів, і незабаром має розповсюдитись на всю мережу.

- А які умови та переваги цієї акції?

- Насамперед «Твоя планета знижок» дасть змогу більшій кількості прихильників спорту користуватися привілеями під час покупки спортивного інвентарю у нашому магазині. Відповідно до умов акції стати її учасником може кожен, хто здійснить покупку понад 200 гривень у нашому магазині. Окрім цього передбачена певна система накопичення знижок, які в кінцевому результаті суттєво вплинуть на економію коштів наших покупців.

- Де можна детальніше довідатись про дану акцію?

- Нещодавно «Планета спорту» з’явилась і в Інтернеті. На нашій сторінці ми стараємось інформувати наших клієнтів про усі важливі події, які відбуваються у житті мережі, а також там можна довідатись про наявність того чи іншого спортивного інвентарю. Врешті ми відкриті для спілкування, тому на нашій веб сторінці усі бажаючі можуть залишити повідомлення, побажання або запитання. Адреса сторінки: www.planeta-sportu.com.ua. Власне на ній є детальні умови акції.

Цього літа незважаючи на усілякі економічні та погодні негаразди ми з друзями плануємо тиждень провести у горах як най далі від цивілізації. Дана акція, як підказує мій гаманець, є найбільш вдалим виходом з тих перепон, які постали перед нашою командою в процесі підготовки. Що з цього вийде – розповімо у наступних випусках газети.


 

Ігор МАРЦУН

"Рідне поле" №18 (2335)

 

/* End of the file - index.php */